Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tarybos 2022 m. kovo 25 d. posėdžio darbotvarkė (projektas)

Posėdis vyks Jono Balkevičiaus (84) aud., pradžia – 11 val. Posėdžio trukmė – 90 min.

1. Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas (prof. Jurgis Pakerys, 5 min.)
  2. Kūrybinių atostogų tvarkos aprašo projektas (pristato prof. Irina Melnikova, 20 min.)
  3. Leidinių aprobavimo tvarkos aprašo projekto atnaujinta redakcija (pristato prof. Irina Melnikova, 20 min.)
  4. Studijų programų atnaujinimai 2022 m. priėmimui (doc. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 10 min.).
  5. Doktorantūros klausimai (prof. Meilutė Ramonienė; prof. Inesa Šeškauskienė, 35 min.)
  6. Kiti klausimai.