Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto tarybos 2022 m. gegužės 27 d. posėdžio darbotvarkė (projektas)

Posėdis vyks Jono Balkevičiaus (84) aud., pradžia – 11 val. Posėdžio trukmė – 60 min.

1. Posėdžio darbotvarkės tvirtinimas (prof. Jurgis Pakerys, 5 min.)
  2. Dėl lėšų mokslininkų komandiruotėms ir kitiems tikslams (doc. dr. Erika Sausverde, 20 min.)
  3. Ukrainistikos studijos (prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 5 min. pristatymui ir 5 diskusijoms)
  4. Vertimo raštu MA programos 3 sem. atvėrimas atvykstantiems pagal Arqus (prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 5 min.)
  5. Dalykinės (teisės) kalbos magistrantūros studijų programos komiteto atnaujinimas (prodekanė doc. dr. Diana Šileikaitė-Kaishauri, 5 min.)
  6. Kiti klausimai.