Gerbiami Filologijos fakulteto bendruomenės nariai, informuojame, kad 2019 m. vasario 5 ir 7 dienomis vyks 25-ojo Filologijos fakulteto Tarybos nario rinkimai. Konkursas skelbiamas TKI profesoriui. Kandidatų į Filologijos fakulteto Tarybos narius kėlimas vyks iki 2019 m. sausio 25 d.

Konkursas skelbiamas 1 vietai, nes vadovaujantis Filologijos fakulteto nuostatais, fakulteto Tarybą sudaro 25 nariai; šiuo metu fakulteto Tarybą sudaro 24 nariai.

Konkursas skelbiamas TKI atstovui, nes „kiekvienam Institutui Taryboje turi atstovauti ne mažiau kaip po tris ... numatytus atstovus” (Filologijos fakulteto nuostatai, 2017 m. birželio 13 d. Nr. S-2017-7-6); šiuo metu tik TKI neturi „ne mažiau kaip po tri[jų]“ atstovų (dekanė kaip Tarybos narė nėra laikoma TKI atstove; Centrinė rinkimų komisija šį teiginį patvirtina).

Konkursas skelbiamas TKI atstovui – profesoriui, nes vadovaujantis Filologijos fakulteto nuostatais, Tarybą sudaro:

• septyni Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys profesoriai ir / ar vyriausieji mokslo darbuotojai;
  • septyni Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys docentai ir / ar vyresnieji mokslo darbuotojai;
  • penki kiti Fakultete dirbantys Statuto 12 straipsnio 4 dalyje nustatytus reikalavimus atitinkantys akademinės bendruomenės nariai;
  • penki Fakulteto studentų atstovai pagal Statuto 21 straipsnio 11 dalies reikalavimus;
  • Dekanas (narys pagal pareigas).

Šiuo metu Taryboje dirba 6 profesoriai, t. y. „laisva” yra profesoriaus vieta.

Kandidatai

Kandidatai į Filologijos fakulteto Tarybos narius registruojami el.paštu  arba  kandidatai (TKI profesoriai) pateikia prašymą registruoti jo kandidatūrą arba sutikimą būti iškeltam (jei prašymą registruoti TKI profesoriaus kandidatūrą teikia bendruomenės nariai) laisva forma, nurodant vardą, pavardę, užimamas pareigas.

Rinkimų teisė

Rinkti fakulteto Tarybos narius turi teisę dėstytojai ir mokslo darbuotojai, nepertraukiamai dirbantys bent 3 metus ne mažesne nei 0,5 etato dalimi (VU Statuto 12 straipsnio 4 dalies reikalavimai), rinkėjų sąrašą žr. prisegtame dokumente.

Rinkimų laikas ir vieta

• 2019 m. vasario 5 d. (išankstinis balsavimas) – 105A aud. (9–15 val),
  • 2019 m. vasario 7 d. (rinkimai) – 105A aud. (9–15 val).

Filologijos fakulteto rinkimų komisija