Balandžio 4 d., pirmadienį, 18.00 val. VU Teatro salėje kviečiame Fakulteto bendruomenės narius į ukrainiečių poezijos skaitymus-koncertą, kurio tikslas – paremti Ukrainos akademinę bendruomenę. Renginį, reaguodama į įvykius Ukrainoje, organizuoja VU Studentų Santara

Renginio metu ukrainiečių poeziją lietuvių kalba skaitys poetai bei vertėjai – Vytas Dekšnys, Marius Burokas, Vladas Braziūnas, Aistis Žekevičius, o savo muzikinius kūrinius atliks Miglė Vilčiauskaitė – Migloko.

Tai atviras vakaras, skirtas tiek universiteto bendruomenei, tiek ir visuomenei už jo ribų. Kviečiame solidarizuotis, parodyti vienybę su Ukrainos tauta švenčiant jos ir savo kultūrą, sukuriant gražią šių dviejų kultūrų sintezę.

Renginyje surinktos aukos bus skirtos Vilniaus universiteto fondui, kurio dabartinis tikslas – padėti Rusijos valdžios agresiją patiriančiai Ukrainos akademinei bendruomenei.

Daugiau apie VU fondo vykdomą veiklą >

Facebook renginys >