Š.m. lapkričio 12 d. Filologijos fakultete viešėjo Ukrainos ambasadorius J. E. Volodymyr Yatsenkivskyi ir trečioji sekretorė Olena Kuzmenchuk. Svečiai apsilankė Taraso Ševčenkos auditorijoje, susitiko su dekane prof. Inesa Šeškauskiene, Rusų filologijos katedros vedėju doc. Pavelu Lavrinecu ir doc. Jelena Konickaja. Buvo kalbama apie glaudesnius Ukrainos universitetų filologinių padalinių ir VU Filologijos fakulteto ryšius, pasikeista nuomonėmis apie ukrainų kalbos lektorato steigimą Filologijos fakultete, mokslinių mainų ir kitas bendradarbiavimo galimybes.

MicrosoftTeams image 1 copy

Iš kairės į dešinę: Rusų filologijos katedros vedėjas doc. P. Lavrinec, trečioji sekretorė Olena Kuzmenchuk, doc. Jelena Konickaja, ambasadorius J. E. Volodymyr Yatsenkivskyi ir dekanė prof. Inesa Šeškauskienė