Pranešame, kad 2023 m. gruodžio 12 d. darbą baigė Filologijos fakulteto Komisija, kuri vertino skatinimui už ekspertinę veiklą, mokslo ir studijų komunikaciją bei įnašą į studijų kokybę Fakulteto darbuotojų pateiktas formas. Buvo gautos 105 darbuotojų formos dėl skatinimo už ekspertinę veiklą ir mokslo ir studijų komunikaciją bei 98 darbuotojų formos dėl skatinimo už įnašą į studijų kokybę.

Pateiktos formos Komisijos įvertintos remiantis Filologijos fakulteto skatinimo už ekspertinę veiklą ir universiteto vardu vykdomą mokslo ir studijų komunikaciją tvarkos aprašu bei Filologijos fakulteto skatinimo už įnašą į studijų kokybę tvarkos aprašu.

Pabrėžtina, kad šis skatinimo etapas neįtraukia Fakulteto mokslo žurnalų sudarytojų ir redaktorių, kurie bus skatinami atskirai.

Kolegialiu Komisijos narių sprendimu už ekspertinę veiklą ir universiteto vardu vykdomą mokslo ir studijų komunikaciją bei skatinimo už įnašą į studijų kokybę nutarta paskatinti 180 darbuotojų. Norime pasidžiaugti aktyviu Filologijos fakulteto bendruomenės narių darbu ir pasveikinti dėl svaraus įnašo į studijų kokybę bei už aktyvią ekspertinę ir mokslo bei studijų komunikacijos veiklą!

Komisijos sudėtis: prof. dr. Loreta Vilkienė; doc. dr. Lina Bikelienė; doc. dr. Justina Daunorienė; doc. dr. Aistė Kučinskienė (pirmininkė); doc. dr. Audronė Šolienė; studijų koordinatorė Agnė Leonaitė; studentų atstovė Gabija Urbanavičiūtė.

Komisijos posėdžiai vyko: 2023 m. lapkričio 28 d. 09:00–11:00; gruodžio 1 d. 11:00–13:00; gruodžio 5 d. 12:30–15:00; gruodžio 6 d. 15:00–17:00; gruodžio 8 d. 11:00–13:00; gruodžio 11 d. 9:00–12:00; gruodžio 12 d. 9:00–12:00. Posėdžių protokolas >