2020-ųjų metų Žiemos lituanistikos kursuose (sausio 6–31 d.) šiuo metu mokosi 63 studentai. Jie atvyko iš 24 šalių: Australijos, Belgijos, Čekijos, Egipto, Honkongo, Ispanijos, Japonijos, Ispanijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Kenijos, Kinijos, Kosovo, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Prancūzijos, Rusijos, Sakartvelo, Švedijos, Šveicarijos, Ukrainos, Urugvajaus, Vengrijos, Vokietijos.

Kursų dalyviai, pagal kalbos mokėjimo lygį suskirstyti į šešias grupes, kasdien po 4 ar 6 akademines valandas mokosi lietuvių kalbos. Kadangi pradedančių mokytis lietuvių kalbos yra daugiau negu 20, yra dvi pardedančiųjų grupės. Po pietų studentai klausosi paskaitų apie Lietuvos kultūrą (lietuvių kalbą, istoriją, socialinį ir politinį gyvenimą, kasdienio gyvenimo kultūrą, senąją lietuvių kultūrą) ir gamtą, dalyvauja ekskursijose po Vilniaus universitetą, Vilniaus senamiestį, lankosi Valdovų rūmuose, susipažįsta su tradiciniais amatais (pynimu, rišimu, žvakių liejimu ir kt.). Mokosi lietuviškų šokių ir žaidimų vakaronėje su VU ansambliu „Ratilio“, ragauja lietuviškų patiekalų. Šeštadieniais vyksta į Trakus, Kauną, dalyvauja edukacinėje duonos kepimo programoje Arklio muziejuje (Anykščių raj., Niūronyse).