Kviečiame VU studentus dalyvauti atrankoje į JUFE vasaros mokyklą birželio 10–23 dienomis, Kinijoje Nanchang mieste.

Mokyklos metu bus dalyvaujama Kinijos kultūros bei užsienio dėstytojų paskaitose, bei kelionėse.

Kaina. VU studentams skiriama 1 nemokama vieta ir 3 vietos su nuolaida 1500 CNY (apie 192 eur), į kainą įtrauktas apgyvedinimas, maitinimas, bilietai į lankomas vietas ir vietinis transportas (lėktuvo bilietai ir viza neįtraukti)

Norintys dalyvauti iki 2018 m. kovo 1d. (imtinai) turite pateikti (arba atsiųsti el. paštu) motyvacinį laišką ir rezultatų išrašą iš fakulteto į Tarptautinių
ryšių skyrių el. paštu

Jianxi Summer School 2018