Balandžio 9 d., penktadienį, 13.00 val. kviečiame į doktorantų seminarą, kuriame pranešimą skaitys Greta Maslauskienė. Pranešimo metu bus kalbama apie kalbėtojo pozicijos raišką ir santykio su adresatu kūrimą asmeniniu įvardžiu mes šnekamajame lietuviškame akademiniame diskurse.

Remdamasi savo sukauptu palyginamuoju tekstynu, sudarytu iš ekonomikos ir medicinos interaktyvių paskaitų įrašų transkribuotų tekstų, G. Maslauskienė aptars kiekybinius ir kokybinius asmeninio įvardžio mes ir jo gramatinių formų (mūsų, mums, mus) adresantui ir adresatui reikšti vartosenos ypatumus ir atskleis, kokiose komunikacinėse situacijose dėstytojai pasitelkia šias priemones.

Prisijungimas prie Teams grupės >

Kviečiami prisijungti visi norintys.