Šį semestrą Filologijos fakultetas siūlo šias mokymosi visą gyvenimą (MVG) programas:

• Estų kalba A1 (1) – dėstytoja Eve Raeste. Pirmojo susitikimo laikas ir vieta bus patikslinti.
  • Estų kalba A1 (2) – dėstytoja Eve Raeste. Pirmojo susitikimo laikas ir vieta bus patikslinti.
  • Slovėnų kalba – dėstytoja Lara Pižent. Pirmojo susitikimo laikas ir vieta bus patikslinti.
  • Slovėnų kultūra – dėstytoja Lara Pižent. Pirmojo susitikimo laikas ir vieta bus patikslinti.
  • Vengrų kalba A1 – dėstytojas Máté Hegedüs. Pirmasis susitikimas spalio 3 d. 17.00 val.
    (Stepono Batoro aud., Filologijos fakultetas, Universiteto g. 5, Vilnius)
  • Vengrų kalba A2 – dėstytojas Máté Hegedüs. Pirmasis susitikimas spalio 4 d. 17.00 val.
    (Stepono Batoro aud., Filologijos fakultetas, Universiteto g. 5, Vilnius)

Registracija:

• Į estų kalbos kursus – Eve Raeste ()
  • Į slovėnų kalbos ir kultūros kursus – Lara Pižent ()
  • Į vengrų kalbos kursus – Máté Hegedüs ()

Kviečiame registruotis, šių kalbų kursai nemokami!

MVG