Informuojame, kad Švietimo mainų paramos fondas kartu su LR švietimo ir mokslo ministerija ir LR užsienio reikalų ministerija skelbia konkursą gauti paramai studentų praktikoms Lietuvos Respublikos diplomatinėse atstovybėse ir neformaliojo bei formaliojo lituanistinio švietimo mokyklose užsienio šalyse 2015Œ–2016 m. m.

Praktikas gali atlikti pagrindinių ir vientisųjų (ne žemesnio kaip 3 kurso) ir magistrantūros studijų studentai.

Studentai kviečiami dalyvauti konkurse ir siųsti CV ir motyvacinį laišką elektroniniu paštu iki kovo 31 d. 16 val.

Konkurso ir finansavimo sąlygas bei praktikų vietų sąrašus rasite čia.