Europos personalo atrankos tarnyba (EPSO) paskelbė Europos Sąjungos institucijų vertėjų raštu konkursą.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatams:

• Universiteto diplomas (nebūtinai filologijos ar vertimo)
  • Puikios lietuvių kalbos žinios
  • Labai geros dviejų ES oficialiųjų kalbų žinios (viena iš tų dviejų kalbų turi būti anglų, prancūzų arba vokiečių)

Registruotis į konkursą gali ir paskutinio kurso studentai, jei diplomą gaus iki 2016 m. gruodžio 31 d.

Darbo patirties nereikalaujama.

Europos Sąjungos vertėjo raštu užduotys – vertimas, vertimų tikrinimas ir terminologinis darbas. Verčiamų tekstų temos yra politinio, teisinio, ekonominio, finansinio, mokslinio ir techninio pobūdžio ir apima visas ES veiklos sritis.

Registracija į konkursą vyksta internetu iki liepos 12 d. 12.00 val. Briuselio laiku.

Konkurso skelbimas ir registracija

Informacija apie konkursą socialiniame tinkle Facebook