Reikalingi dokumentai:

• Paraiškos forma  (siųsti prodekanei doc. dr. Nijolei Juchnevičienei () bei Jurgitai Alonderytei-Venckienei ())
  • Prašymas (pristatyti į Dekanato Studijų skyrių)
  • Studento veiklos charakteristika (su Dekano parašu pristatyti į Dekanato Studijų skyrių; pavyzdys 3-iame psl.)
  • Mokslinių darbų kopijos (po Fakulteto atrankos pristatyti į Studijų direkciją Jurgitai Alonderytei-Venckienei)
  • Pažymos apie studijų rezultatus (po Fakulteto atrankos pristatyti į Studijų Direkciją Jurgitai Alonderytei-Venckienei; išduodamos Dekanato Studijų skyriuje)

Fakulteto atrankai dokumentus reikia pristatyti iki š. m. balandžio 9 d. 17 val.

Daugiau informacijos rasite čia.

Atkreipiame dėmesį, kad LR Prezidentų vardo stipendijas gaunantys studentai taip pat gali gauti ir skatinamąsias stipendijas.