Sidebar

 

Prašymą dalyvauti konkurse teikia pretendentai į mokslinių tyrimų vadovus kartu su institucija ir pasirinktu studentu. Dalyvauti konkurse gali Lietuvos mokslo ir studijų institucijų tyrėjai ir Lietuvos mokslo ir studijų institucijų nuolatinės studijų formos 1–4 bakalauratūros kursų ir 1–2 magistrantūros kurso studentai, kurių 2014 m. pavasario semestro visų studijuotų dalykų įvertinimų svertinis vidurkis yra lygus arba didesnis nei 8,0.

Paraiškos teikiamos tik elektroniškai.Paraiškos priimamos iki 2014 m. rugsėjo 5 d. 12 val.

Pretendentas į vadovus gali teikti ne daugiau kaip dvi paraiškas mokslinių tyrimų vietoms. Studentas gali dalyvauti konkurse tik su vienu vadovu. Studentų moksliniai tyrimai turi trukti 3 mėnesius. Institucijai bus skiriama: fizinių, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų srities tyrimams iki 1 875 litų, humanitarinių, socialinių mokslų ir menų srities tyrimams iki 750 litų subsidija tyrimų vietos sukūrimo ir mokslinių tyrimų infrastruktūros parengimo išlaidoms padengti. Studentui tyrimų metu 3 mėnesių trukmės moksliniam darbui bus skiriama 1 560 litų stipendija.

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos