Sidebar

Kviečiame į antrąjį seminarų ciklo „Humanitarinių mokslų kokybė ir poveikis” seminarą "Duobės ir dilemos jaunojo mokslininko kelyje. Kaip jų išvengti?", kurį skaitys doc. dr. Vilius Bartninkas. Seminaras vyks kovo 26 d. 17 val. Kanados studijų (A7) aud.

Doc. dr. Vilius Bartninkas yra ARSKI mokslininkas, įvykdęs dvi podoktorantūros stažuotes, paskelbęs publikacijų tokiose tarptautinėse žinomose leidyklose kaip Brill ir Cambridge University Press, laimėjęs LR Seimo Valstybės Nepriklausomybės stipendiją, VU Rektoriaus mokslo premiją jauniesiems mokslininkams už svarius mokslo darbus. Seminaru metu bus aptariami iššūkiai ir galimybės baigiant doktorantūrą ir pereinant į etapą, kuriame jaunieji mokslininkai bando užsitikrinti finansavimą pirmiesiems projektams ir paskelbti pirmąsias publikacijas prestižiniuose užsienio leidiniuose. 

Ypač laukiame jaunųjų tyrėjų ir doktorantų, kuriems šis seminaras galbūt atvers duris į sėkmę! 

Daugiau informacijos ir visa pavasarinio ciklo programa >>

Vizualai_2.png

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos