UKI Užsienio kalbų didaktikos ir tyrimų katedra kviečia į dokt. Dalios Pinkevičienės seminarą „Dvi sociolingvistinės įžvalgos: kalbinis repertuaras ir kalbinis elgesys darbe su kolegomis užsieniečiais“, vyksiantį balandžio 30 d. 15 val. Filologijos fakulteto 111 auditorijoje. Seminare siekiama supažindinti su kalbinio repertuaro sąvoka, kuri leidžia kiek kitaip, nei įprasta, pažvelgti į kalbų mokymą ir mokymąsi. Antroje seminaro dalyje, remiantis sakytinio diskurso darbo aplinkoje pavyzdžiais, bus aptariama, kaip skirtingo amžiaus ir patirties lietuviai vartoja anglų kalbą, kalbėdami su kolegomis užsieniečiais.

Seminaras vyks lietuvių kalba.