Būsimieji recenzentai kviečiami registruotis iki rugsėjo 4 d., būsite pakviesti į išankstinę spektaklio peržiūrą ir susitikimą su režisieriumi. Darbų bus laukiama iki spalio 1 d. Geriausius publikuos tiek teatras savo tinklapyje, tiek Klasikų asociacija, tiek kultūrinis žurnalas „Literatūra ir menas“. Nugalėtojų laukia diplomai ir prizai.

Registracijos formą rasite čia.

Recenzijos rašymo orientyrai:

• Temos ir problemos įvertinimas, jų santykis su literatūriniu originalu.
  • Spektaklio elementų (visų ar pasirinktinai) aptarimas: režisūriniai sprendimai, aktorių darbai, scenografija, muzika ir t. t. Jų sąryšis spektaklio visumos požiūriu.
  • Spektaklio žanro ir stiliaus nustatymas.
  • Žiūrovo (recenzento) santykis: argumentuota asmeninė meninės spektaklio visumos ir problemikos refleksija.
  • Apimtis – iki 6000 spaudos ženklų (su tarpais).

Kviečiame dalyvauti!