Vilniaus universiteto (VU) neįgaliųjų draugija kviečia visus Universiteto bendruomenės narius kartu atšvęsti draugijos dvejų metų gimtadienį.

Gimtadienio šventė vyks gegužės 17 d. 15 val. Filologijos fakulteto 118 (V. Krėvės) auditorijoje. Joje svečius džiugins Lietuvos graikų bendruomenės vokalinis instrumentinis ansamblis „Patrida“ ir VU Filologijos fakulteto Vokiečių filologijos 4 kurso studentė Ugnė Žilytė.

Pagrindinė draugijos vykdomų veiklų idėja – sudaryti platformą, kurioje VU bendruomenės neįgalieji galėtų pasidalyti sėkmėmis ir kylančiais iššūkiais, padėti vieni kitiems bei smagiai praleisti laiką. Draugijos tikslas – suvienyti įvairias negalias turinčius VU bendruomenės narius.

Neformali draugija savo veiklą pradėjo 2017 m. Filologijos fakultete. Pirmaisiais metais į veiklą įsitraukė 12 Filologijos fakulteto studentų. Vėliau prisijungė ir kitų fakultetų (Istorijos, Filosofijos, Fizikos) studentai. Veikloje dalyvauja regos, judėjimo, klausos ir kitas negalias turintys studentai.

Savo veikloje draugija laukia kiekvieno VU bendruomenės nario. Jei norite prisijungti, susisiekite su Ugne Žilyte.