Vilniaus universiteto Rusų filologijos katedra vėl kviečia visus į neformalių paskaitų ciklą VU.ACADEMIA.RU, skirtą vyresnių klasių moksleiviams bei visiems, kurie norėtų pažvelgti į rusų kalbą ir literatūrą netikėtu kampu bei išgirsti apie naujus lingvistikos, literatūrologijos ir kultūros studijų pasiekimus.

Paskaitos vyks pavasario semestre nuo vasario 8 d. iki balandžio 25 d. kas antrą šeštadienį. Išklausiusiems penkias ir daugiau Akademijos paskaitų bus įteikti dalyvavimą projekte patvirtinantys pažymėjimai.

Visi renginiai nemokami.

Naujienas sekite Facebook socialiniame tinkle >, taip pat daugiau informacijos rasite čia >

Paskaitų temos ir tvarkaraštis lietuvių kalba >

Paskaitų temos ir tvarkaraštis rusų kalba >

Paskaitų vieta ir laikas: 11:00 val, Donelaičio auditorija, VU Filologijos fakultetas (Universiteto g. 5, Vilnius)

Kontaktai detalesniam pasiteiravimui: Rusų filologijos katedros tel.: (8 5) 268 7224, (8 5) 268 7225, Universiteto g. 5, LT-01513 Vilnius.