Vilniaus universiteto Rusų filologijos katedra vėl kviečia visus į neformalių paskaitų ciklą VU.ACADEMIA.RU, skirtą vyresnių klasių moksleiviams, mokytojams bei visiems, kurie norėtų pažvelgti į rusų kalbą ir literatūrą netikėtu kampu bei išgirsti apie naujus lingvistikos, literatūrologijos ir kultūros studijų pasiekimus.

Paskaitos vyks pavasario semestre nuo vasario 12 d. iki balandžio 30 d., šeštadieniais, nuotoliniu būdu, nuo 11 val.

Išklausiusiems keturias ir daugiau Akademijos paskaitų bus įteikti dalyvavimą projekte patvirtinantys pažymėjimai.

Visi renginiai nemokami.

Išankstinė registracija būtina. Registruotis galima iki paskutinės dienos prieš paskelbtos paskaitos dieną 21.00 valandos. Į Jūsų nurodytą paštą bus išsiųsta prisijungimo nuoroda. Registracijos forma >

Naujienas sekite VU Rusų filologijos katedros ir VU.Academia.ru Facebook puslapiuose.

Programa rusų kalba >

Programa lietuvių kalba >